1. IV miejsce w Mistrzostwach Polski sztafety chłopców w biegach przełajowych! - 25.04.2018 r.

25 kwietnia 2018r. w Garczynie koło Gdańska odbyły się Mistrzostwa Polski w sztafetowych biegach przełajowych. Doskonale spisali się nasi uczniowie z klasy sportowej IIIB zajmując bardzo wysokie IV miejsce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach rywalizowało szesnaście drużyn - mistrzów poszczególnych województw. Szkołę i województwo reprezentowali: Konrad Boratyn, Michał Chomiczewski, Łukasz Dziobek, Marek Dziobek, Szymon Gral, Jakub Halwa, Michał Nycz, Oliwier Pilch, Sebastian Piróg, Filip Strójwąs i Kacper Bartoszek.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarosławiu, dwójka jarosław, sp2 jarosław

Szkoa Podstawowa nr 2 w Jarosawiu, dwjka jarosaw, sp2 jarosaw

2. Chłopcy na medal w finale wojewódzkim w biegach przełajowych. - 23.04.2018 r.

23 kwietnia w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki drużynowych mistrzostw w biegach przełajowych. Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie. Drużyna chłopców zajęła III miejsce, natomiast dziewczęta uplasowały się na XI miejscu. Skład drużyn: Martyna Mitura, Marlena Kiełbasa, Dinh-Manh Patrycja, Martyna Nycz, Katarzyna Czwałga. Konrad Boratyn, Łukasz Dziobek, Marek Dziobek, Szymon Gral, Oliwier Pilch, Sebastian Piróg.

3. Półfinał wojewódzki w biegach przełajowych – Przemyśl, 13.042018 r.

Dziewczyny oraz chłopcy doskonale pobiegli drużynowo w biegach przełajowych zajmując w swoich biegach II miejsca tym samym uzyskując awans na zawody wojewódzkie. Indywidualnie Szymon Gral był trzeci. Drużyna dziewczyn biegła w składzie: Anna Tomaszewska, Gabriela Podolec, Aleksandra Zagożdżon, Dominika Leżucha, Martyna Mitura, Marlena Kiełbasa. Chłopców reprezentowali: Konrad Boratyn, Łukasz Dziobek, Marek Dziobek, Szymon Gral, Michał Chomiczewski i Sebastian Piróg.

4. Idywidualno-drużynowe zawody powiatowe w biegach przełajowych – Laszki, 6.042018 r.

Uczniowie naszej szkoły najlepsi w powiecie jarosławskim w biegach przełajowych. Dziewczyny drużynowo zajęły I miejsce natomiast chłopcy uplasowali się na II stopniu podium. Indywidualnie Szymon Gral zajął II miejsce.