"To dla mnie ważne" – ŚWIETLICA MARZEŃ
inicjatywa Publicznego Gimnazjum Nr 2
 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu


LICZYMY NA WASZĄ POMOC!
KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY :)

Link umieszczony poniżej prowadzi do strony głosowania.http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1297,swietlica-marzen.html

    Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu zgłosiło swój projekt do V edycji ogólnopolskiego konkursu grantowego "To dla mnie ważne", mającego na celu wsparcie dzieci w ich rozwoju, pomoc w edukacji oraz wzmacnianie ich pasji i talentów.

        I etap konkursu to zgłoszenia pomysłów na działania dla najmłodszych, które przyjmowane były do 21 maja.

       II etap to głosowanie internautów na zgłoszone inicjatywy, które potrwa od 22 maja do 11 czerwca. Dwadzieścia pomysłów, które zdobędą najwięcej głosów dostanie się do finału.

        Laureatów konkursu poznamy 20 czerwca - jury wskaże ich wśród finalistów głosowania.

       W dniach od 22.05.2017 roku do 11.06.2017 roku odbędzie się internetowe głosowanie na inicjatywy zgłoszone do konkursu. Zapraszamy na stronę projektu i oddanie głosu na "Świetlicę marzeń" zgłoszoną przez Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Jarosławiu.

       Jesteśmy Publicznym Gimnazjum Nr 2 im ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu, które w związku reformy oświaty zostanie przekształcone w Szkołę Podstawową nr 2. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, którzy z pasją angażują się w podjętą przez nas inicjatywę. Wszystko czego się podejmujemy robimy dla naszych uczniów i w trosce o ich wszechstronny rozwój oraz zdrowie psychofizyczne. Chcemy przez realizację tej inicjatywy uatrakcyjnić im pobyt w świetlicy.

     Bardzo prosimy, jako na nowo rodząca się społeczność szkolna, o pomoc w formie głosów wspierających naszą inicjatywę. Liczymy na zrozumienie i empatię z Waszej strony. Chcemy zapewnić naszym dzieciom aktywny wypoczynek po dniu nauki i wytężonej pracy umysłowej. Świetlica powinna być dla nich miejscem do którego chętnie wrócą, a nawet nie będą chcieli z niego wyjść. Dziękujemy za każdy głos i wsparcie.

Pozdrawiamy
Społeczność Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Jarosławiu


STRONA GŁÓWNA